Catering okolicznościowy w Warszawie

7Gru - by ToTo - 0 - In Gastronomia

catering warszawaImprezy okolicznościowe wymagają wielu przygotowań. Niektórzy decydują się na wynajęcie oddzielnej Sali, inni decydują się na zorganizowanie przyjęcia w plenerze czy w domu. Bez względu na to, gdzie planujesz imprezę musisz nakarmić swoich gości! Czasy, kiedy to wielogodzinne stanie w kuchni było koniecznością już dawno minęły. Czas postawić na catering okolicznościowy.

Jak wybrać catering okolicznościowy?

Odpowiadając na to pytanie, musisz uwzględnić wiele czynników. Po pierwsze przeanalizuj liczbę gości, którzy przybędą na przyjęcie. Sprawdź też, czy wśród nich nie znajdują się alergicy lub osoby, preferujące dietę wegetariańską czy wegańską. To bardzo istotne! Każdy bowiem chce się czuć swobodnie na twoim przyjęciu i wyjść z niego z pełnym brzuchem.

Kolejnym etapem jest uwzględnienie miejsca imprezy. Jeśli więc planujesz przyjęcie w plenerze w piękny, słoneczny dzień, warto zrezygnować z gorących zup czy ciężkich mięs z sosami na rzecz lekkich, dietetycznych przekąsek. Warto też wziąć pod uwagę wygodę gości – na bankiet lepiej nie zamawiać dwudaniowych zestawów, które nie sposób zjeść stojąc i dyskutując ze współbiesiadnikami.

Wybierając dania, warto również kierować się zdrowym rozsądkiem i sięgać po takie, które będą powszechnie znane. Nie każdy z gości może bowiem docenić wyjątkowość krewetek w maślanym sosie z czerwonym winem czy żabich udek. Pamiętaj, że na przyjęciu mogą być też dzieci, które zapewne nie tkną wykwintnych, nieznanych dań.

Catering okolicznościowy w Warszawie

Usługi cateringowe w Warszawie to bardzo szeroka branża. Możemy wybierać wśród nowoczesnych, wyszukanych dań, ale też tych tradycyjnych. Jedną z firm, która od lat zajmuje się cateringiem okolicznościowym i produkcją pierogów jest Pan Pierożek. Od ponad 20 lat zaopatrują bary i restauracje w uwielbiane przez Polaków pierogi. Pan Pierożek poszerzył zakres usług o catering dietetyczny. Firma łączy w swoich propozycjach lekkość nowoczesnej kuchni z tradycyjnym smakiem. O jakości warto przekonać się na własnej skórze!

Stare powiedzenie mówi, że jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził. Choć z pewnością podczas przyjęcia ciocia Hela ponarzeka, że nie ma barszczyku, a wujek Mirek westchnie tęsknie za bigosem, impreza z cateringiem okolicznościowym może okazać się strzałem w dziesiątkę!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *