Kancelaria prawnicza Łódź – porady on-line

22Lis - by ToTo - 0 - In Prawo

kancelaria prawnicza łódźW dzisiejszych czasach możemy skorzystać przez internet z niemal wszystkich usług. Słyszy się o lekarzach, diagnozujących pacjentów na postawie opisu objawów i rozmowy przez Skype. Możemy także uzyskać poradę psychologiczną w ten sam sposób. Obecnie również prawnicy wyszli naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, udostępniając możliwość porad prawnych on-line. Do projektu dołączyła kancelaria prawnicza Łódź – Wojciech Krzysztofek. Sprawdź, jak uzyskać poradę prawną.

Porady internetowe – zalety

Porady internetowe to dla wielu osób szansa na uzyskanie opinii specjalisty bez konieczności umawiania się na spotkania. Dają możliwość poznania zdania wykwalifikowanych prawników na dany temat z całej Polski. Nie musimy zatem ograniczać się do kancelarii prawniczej w Łodzi, Warszawie, Szczecinie czy Krakowie. Możemy równocześnie skorzystać z wielu porad adwokackich w całym kraju.

Internetowe porady prawnicze to także szansa na anonimowość. Nie zawsze bowiem chcemy wprowadzać prawnika we wszystkie zawiłości, dotyczące naszego życia lub prowadzonej działalności gospodarczej zwłaszcza wtedy, gdy porada odnosić się ma jedynie do konkretnej rzeczy. Jeśli prawnik uzna, że na podstawie podanych przez nas danych nie może wydać jednoznacznej opinii, zapyta o szczegóły. To od nas zależy, czy będziemy chcieli udzielać kolejnych informacji.

Porady internetowe są często o wiele tańsze niż tradycyjna porada prawna. W zależności od zawiłości sprawy ceny zaczynają się od 50 złotych netto. Możliwe jest także wystawienie faktury za wykonane usługi, a zatem forma ta jest praktyczna również dla firm.

Porady internetowe w kancelarii prawniczej w Łodzi

Kancelaria prawnicza Łódź – Wojciech Krzysztofek to miejsce, w którym możemy zasięgnąć porady on-line. Wystarczy jedynie wypełnić formularz, umieszczony na stronie internetowej adwokatów. W formularzu należy wpisać jedynie adres e-mail oraz opisać problem prawny. Jeśli do uzyskania porady konieczna jest wiedza o innych aspektach – należy również podać je w formularzu. Możliwe jest także wpisanie imienia, nazwiska, numeru telefonu, a także nazwy firmy, jeśli porada dotyczyć ma spraw firmowych. W przypadku chęci otrzymania faktury VAT należy zaznaczyć ten fakt w formularzu.

Po wysłaniu prośby o poradę w ciągu 12h otrzymamy zwrotnego maila z informacjami na temat szacowanej wysokości wynagrodzenia oraz z numerem konta bankowego do przelewu. Koszty porady zaczynają się od 50 zł + VAT i zależą od stopnia skomplikowania sprawy. Jeśli Twój problem będzie zawiły, a dodatkowe informacje okażą się niezbędne, zostaniesz poproszony o uzupełnienie danych lub zaproszony na spotkanie do kancelarii prawniczej Łódź.

Odpowiedź, zawierająca poradę prawną, wysyłana jest najpóźniej w ciągu 48h od momentu wpłaty wynagrodzenia na konto bankowe. Należy jednak pamiętać, że opinie nie są wydawane w weekendy oraz dni świąteczne.

Jeśli wyraziłeś chęć otrzymania faktury VAT, zostanie ona wystawiona i przesłana pocztą na adres klienta w terminie 3 dni roboczych na koszt Kancelarii. Możliwy jest także osobisty odbiór dokumentu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *